Eğitim ve Burslar

BOĞAZİÇİ AVRUPA SİYASET OKULU | Kış 2018 Eğitimi İçin Başvurular Başladı

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu Kış 2018 Eğitimi için Başvurular Açıldı!

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Kış 2018 Eğitim Programı için başvuru süreci başlıyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 28 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan programda Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecektir. Önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacaktır.

Kimler Katılabilir?

Siyaset Okulu’nun Kış Eğitimi’ne, hâlihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25-35 yaş arasındaki gençler başvurabilmektedir. Program 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ile Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Başvuru Tarihi

Kış 2018 Eğitim Programı için 24 Kasım 2017 tarihi itibariyle açılan başvurular 15 Aralık 2017, saat 17.00′a kadar devam edecektir.

Nasıl Başvuruluyor?

Başvuru yapmak isteyen adayların başvuru formu‘nu eksiksiz doldurarak, özgeçmişleriyle birlikte basvuru@avrupasiyasetokulu.org adresine göndermeleri gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar  23 Aralık 2017 Cumartesi günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 27 Aralık 2017 tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız. 

Kaynak: avrupasiyasetokulu.org 

Sosyal Medyadan Takip Edin

Bir Yorum Paylaşın