Hibe Duyuruları

Bireysel Genç Girişim Erciyes 2017 Yılı 1.Grup Başvuruları Başladı

Son başvuru tarihi: 31 Mart 2017

BIGG (Bireysel Genç Girişim) Erciyes’in, teknoloji ve yenilik odaklı fikir sahiplerine vereceği 150.000 TL tutarındaki hibe finans desteği başvuruları başladı.

Programa, 2017 yılında mezun olabilecek ve en az lisans derecesine sahip 45 yaşını aşmamış bütün girişimci adayları başvurabilecek. Desteklenen iş fikirleri arasında Bilişim Teknolojileri, Biyoteknoloji, Tarım, Çevre ve Gıda Teknolojileri, Elektrik, Elektronik Teknolojileri, Makine, İmalat Teknolojileri, Malzeme, Metalurji ve Kimya Teknolojileri, Ulaştırma, Savunma, Enerji ve Tekstil Teknolojileri yer alıyor. BIGG (Bireysel Genç Girişim) kapsamında, girişimcilerin yenilikçi fikirlerinin teknoloji düzeyi yüksek ürünlere dönüştürülebileceği ortamın oluşturulması, girişimcilerin doğru ve etkin bir şekilde yönlendirilerek desteklenmesi amaçlanıyor.

Adayların, 31 Mart tarihine kadar www.biggerciyes.com adresindeki başvuru formunu doldurması gerekiyor. Başvuruların toplanmasının ardından iş fikirleri değerlendirilecek, iş planı hazırlama desteği verilecek ve 2. Aşama adayları belirlenecek. Merkezi Kayseri’de bulunan BIGG Erciyes’e katılmak ve destekten yararlanmak için Kayseri’de ikamet etme şartı aranmıyor. Kayseri dışındaki adaylara online eğitim olanağı da sağlanacak.

Başvuru Formu için tıklayın. 

Sosyal Medyadan Takip Edin

Bir Yorum Paylaşın